🔥Дизельні обігрівачі - Ваш надійний спосіб подолати холод❤️

Про нас

Протягом останніх 10-20 років кількість транспортних засобів на дорогах нашої країни суттєво збільшилася і, незважаючи на складну економічну ситуацію, попит на автомобілі залишається досить високим. При цьому наших співгромадян більше цікавлять машини з пробігом, про що свідчить ринок б/у транспортних засобів, який демонструє в 2017-2018 рр. небувалі темпи зростання. Подібна тенденція неминуче призведе до збільшення попиту на автозапчастини для популярних моделей авто закордонного виробництва.

Але питання про те, де купити якісні деталі для автомобіля, хвилює багатьох власників транспортних засобів вже сьогодні. Також потрібно пам'ятати ще про одну небезпеку: якщо рівень доходу автолюбителя дозволяє купувати дорогі комплектуючі для своєї машини, завжди існує ймовірність придбання низькоякісних підробок. Як вирішити це питання? Компанія AVTO PLUS реалізує якісні автозапчастини з Європи, які допоможуть усунути практично будь-які неполадки транспортного засобу, незалежно від його марки/моделі, року випуску та інших чинників.

Чому Авто Плюс?

Про високу якість наших товарів і професіоналізм співробітників компанії свідчать відгуки клієнтів та постійно зростаюча кількість замовлень. Головними перевагами AVTO PLUS є:

  • конкурентоспроможні ціни на всю продукцію інтернет-магазину;
  • великий вибір автозапчастин (навіть якщо ви не знайшли потрібну деталь на сайті, зверніться до представника компанії, і він обов'язково допоможе вирішити вашу проблему);
  • незважаючи на той факт, що ми реалізуємо б/у запчастини, дуже часто їх технічний стан набагато кращий, ніж якість нових деталей китайських виробників (даний факт пояснюється тим, що наші запчастини були встановлені на європейських автомобілях, які їздили по відмінних дорогах і заправлялися якісним паливом);
  • наші співробітники обов'язково перевіряють справність і загальний стан реалізованої продукції;
  • клієнти компанії – автолюбителі з усіх регіонів країни (автозапчастини доставляються в будь-який населений пункт, де працюють відділення Нової Пошти);
  • у вас є можливість замовити потрібну деталь, попередньо погодивши з представником компанії всі важливі нюанси по даному питанню;
  • для зручності клієнтів відправка замовлень здійснюється два рази на тиждень;
  • жителі Львова можуть скористатися адресною доставкою автозапчастин.

З огляду на той факт, що головна мета співробітників AVTO PLUS – задоволення попиту автолюбителів України на запчастини для транспортних засобів, на підставі вищевикладених фактів, можна зробити висновок, що вони повністю справляються з виконанням поставленого завдання.

 

Що повинні знати потенційні покупці вживаних автозапчастин

 

Не зважаючи на досить високу якість нашої продукції, не забувайте про те, що вона вже експлуатувалася раніше. Дуже ретельно і уважно вибирайте потрібну вам деталь, при найменших сумнівах (підійде вона для вашої моделі авто чи не підійде) звертайтеся до представників компанії.

Окрема тема - це деталі кузова, які, в більшості випадків, доводиться перефарбовувати, щоб автомобіль був одного кольору (немає сенсу витрачати сили і час на пошуки потрібного відтінку).

Якщо ви отримуєте придбані автозапчастини в відділенні Нової Пошти, перевіряйте вміст посилки разом з представниками компанії-перевізника (це допоможе вам отримати компенсацію, в разі пошкодження комплектуючих під час транспортування).

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що ми працюємо лише за номерами вказаними на сайті! 

Наш Instagram - @avtopluslviv

Наш Telegram - @AvtoPlus_bot

Наш Viber - тільки той що вказаний на сайті

Наша пошта - avto.plus.lviv@gmail.com

Ми не використовуємо інших способів комунікації з нашима клієнтами!

Вверх
Ми використовуємо cookies.