Акція

Акція, фото блог
Акція, фото блог

⭐️ Дорогі друзі!
Ми запускаємо акцію для наших клієнтів. Приймайте участь та вигравайте 🎁 Комплект резини для вашого авто. Долучайтеся до розіграшу безліч разів! Повні умови Акції читайте нижче.👇 Бажаємо успіху 🍀

‼️ УМОВИ АКЦІЇ ‼️

1. Учасниками Акції можуть бути особи, які досягли 18 років на момент початку акції. В розіграші приймають участь лише легкові автомобілі. Вантажні та комерційний транспорт участь не беруть.
2. Термін проведення Акції: з 16.02.21 до 16.03.21
3. Кожне замовлення приймає участь в розіграші окремо. Чим більше замовлень, тим більші Ваші шанси на виграш.
4. Для участі необхідно зробити та повністю оплатити замовлення через наш сайт avto-plus.com.ua , підписатися на наш профіль в Інстаграм https://www.instagram.com/avto.plus.ua/ , і прокоментувати пост про Акцію. У коментарі слід обов'язково зазначити номер, за яким було здійснено Ваше замовлення.
5. Переможець отримає комплект літньої гуми на автомобіль, який зареєстрований на учасника Акції. Підтвердженням власності авто є свідоцтво про реєстрацію або довіреність (зареєстровані до початку акції).
6. Вибір марки резини може бути оговорений з переможцем Акції, проте остаточний вибір подарунка інтернет-магазин залишає за собою.

🎯 РОЗІГРАШ:

1. Розіграш 17.03.21 о 13:00
2. Пряма трансляція відбудеться на нашому Інстаграм акаунті.
3. Переможця визначимо за допомогою сервісу https://youtogift.com/en/
4. Якщо не виконано одне з умов участі в акції – переможцем стає наступний учасник, якого обере сервіс.

5. Акаунт має бути відкритим для перевірки.

Назад