💙💛 Шановні клієнти, ми працюємо в штатному режимі!

Фантомна поліція - окупилась моментально

Фантомна поліція - окупилась моментально, фото блог
Фантомна поліція - окупилась моментально, фото блог

У Києві поліцейські автомобілі Фантом (Phantom) зафіксували перші порушення правил дорожнього руху.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Facebook.

З вівторка, 25 січня, патрульні "Фантоми" почали фіксувати порушення швидкісного режиму з моментальною передачею Інформації про порушників до центру автофіксації для винесення ухвал про адміністративне правопорушення.

"За перший день роботи 4 автомобілів "Фантом" було виписано 990 адмінпостанов про перевищення швидкості", - написав Геращенко.

Радник міністра зазначив, що на відміну від стаціонарних камер автофіксації перевищення швидкості, завдання "Фантомів" - раптово фіксувати перевищення швидкості водіями.

Він також заявив, що Україна продовжить закупівлю «фантомом»:

"У 2022 році планується закупити ще 30 автомобілів "Фантом", а в 2023 - ще 50, чого буде достатньо для створення умов для раптового контролю швидкості в потоці, разом з використанням напівавтоматичних камер Truecam", - уточнив Геращенко.

Політик написав, що зараз розробляється законопроект щодо вимірювання середньої швидкості транспортного засобу на певних відрізках автомагістралей.

«Таким чином, водій знатиме, що не можна перевищувати швидкісний режим на цьому відрізку і наражати на небезпеку себе та інших учасників руху».

У коментарях до публікації Геращенко відповів на запитання користувача Facebook про те, чи приберуть «мажорні» номери автомобілів, які на думку користувача, не фіксуються камерами:

«Літерні номери типу імен САША, МАША відмінно фіксується і отримує штрафи. Поки не вирішено питання щодо автомобілів дипломатів, номера військових авто, та низку інших спецавтомобілів. Найбільша проблема – це авто двійники та авто зареєстровані до 2011 року. Бувають неточності у реєстраційних даних. Але ми працюємо у цьому напрямі», - відповів він.

У публікації Геращенко додав, що завдання «Фантомів» полягає не в поповненні державної скарбниці, а в тому, щоб зробити дороги України безпечнішими.

А що ти думаєш з цього приводу?🤔

Назад
Ми використовуємо cookies.