iDrive 8 – найдосконаліша новинка від BMW

iDrive 8 – найдосконаліша новинка від BMW, фото блог
iDrive 8 – найдосконаліша новинка від BMW, фото блог

Мультимедійна система нової BMW iDrive 8 оснащена штучним інтелектом, голосовим помічником з обличчям і бортовим інтернетом 5G. Німецький бренд розробив нового віртуального асистента, який керується голосом, розпізнає жести та навіть вміє висловлювати емоції!

На панелі приладів замість двох роздільних екранів тепер один вигнутий дисплей BMW Curved Display з 12,3 дюймовим щитком приладів і центральним дисплеєм 14,9 дюйма. Екран має антивідблискове покриття, зменшену кількість кнопок та оптимізовану графіку. 

Інтелектуальний мультисенсорний пристрій розпізнає найчастіше використовувані команди, запам'ятовує налаштування і дає підказки для активації функцій. Фізичний контакт з панеллю зведено до мінімуму. Відтепер достатньо вести з помічником звичайний діалог.

Емоційний настрій власника створюється автоматичними функціями. При наближенні до авто самостійно вмикається світло в салоні, підсвічуються дверні ручки і розблоковуються двері.

BMW дуже задоволені своєю розробкою і кажуть, що "iDrive 8 став більш інтуїтивним, персоналізованим та надихаючим".

Наразі новий iDrive буде встановлений на електричний кросовер BMW iX та седан BMW i4, проте функціонал згодом поширять і на інші моделі марки.

Назад