Важливе повідомлення

Важливе повідомлення, фото блог
Важливе повідомлення, фото блог

Компанія AvtoPlus – постачальник вживаних оригінальних запчастин з Європи для різних марок авто. Фізична адреса: м.Львів, вул.Галицькі Пасіки, 7.

 

Шановні клієнти! Ми стурбовані, що періодично виникають шахраї, які створюють фейкові аккаунти в Телеграм, Вайбер та інших групах. Вони телефонують або пишуть клієнтам, представляються менеджерами AvtoPlus, та нібито приймають замовлення.

 

☝️ Ми звертаємо увагу наших потенційних клієнтів, що немає інших каналів зв'язку окрім тих, що вказані на сайті. Наші співробітники ніколи 🙅‍♂️ не телефонують з особистих номерів. Будьте обережні!

 

❗️Ми приймаємо замовлення лише через сайт http://avto-plus.com.ua. Для того, щоб придбати необхідний товар, натисніть кнопку КУПИТИ => далі ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ. Далі ви заповнюєте коротку форму даних і сплачуєте повну/часткову вартість товарів на наш офіційний рахунок через Кошик, АБО на реквізити з SMS яке надсилає автоматизована система і тільки від нашого імені AvtoPlus. Увага! Ми працюємо лише з ОДНИМ офіційним рахунком!

 

☎️ Для підтвердження замовлення ми телефонуємо лише з ОФІЦІЙНИХ НОМЕРІВ, що вказані на сайті.

 

☝️Це єдиний можливий варіант зробити замовлення.

 

 

🤝 Більше 10 років ми займаємося доставкою автозапчастин з Польщі. Наша репутація перевірена часом і тисячами клієнтів.

 

Бажаємо нашим клієнтам вдалих покупок

Назад