💙💛 Шановні клієнти, ми працюємо в штатному режимі!

Зійшов сніг, а разом з ним і дороги!

Зійшов сніг, а разом з ним і дороги!, фото блог
Зійшов сніг, а разом з ним і дороги!, фото блог

Негативні наслідки впливу поганих доріг для автомобілів

 

Несподіванки під снігом

З настанням теплої пори року, коли сніг сходить з доріг, водії стикаються з новими проблемами. Поїздки стають небезпечними через появу нових ям, які негативно впливають на справність автомобіля. В таких ситуаціях радять значно знижувати швидкість, щоб не пошкодити його. Адже давно відомо, що сила удару залежить від ваги, розмірів та швидкості. Якщо автомобіль рухається повільно і глибина ями є невеликою, то навантаження на ходову частину незначне. Варто пам‘ятати, що елементи підвіски розраховані лише на певний вид навантаження. Якщо швидкість перевищити, то сила удару передається на кузов. Це призводить до пошкодження елементів його конструкції. Якщо навантаження на ходову частину є надто частим явищем, то відповідно швидше зношуються гумотехнічні деталі. Тому варто контролювати швидкість на нерівних дорожніх покриттях.

 

Слідкуємо за деталями

В першу чергу, поїздки по ямах негативно позначаються на стані коліс транспортного засобу. Якщо не вдалося уникнути величезного кратера на дорозі, варто зупинитися та візуально переконатися, що з ними все гаразд.

Сильний удар при в’їзді в яму може пошкодити:

     кермові тяги та наконечники;

     кріплення системи кермового управління;

     кермову рейку;

     стабілізаційну систему;

     місця основних з'єднань кермової системи з колесами.

Особливої уваги потребує ходова частина автомобіля. Слід враховувати тип підвіски та її якість. Найчастіше в процесі експлуатації страждають такі вузли машини як опори стійок, тому у випадку пошкодження слід негайно їх замінити.

При наїзді в яму прямий негативний вплив відбувається на стійки та пружини. Вони також потребують тотального контролю та діагностування.

Різноманітні сайлентблоки, стабілізатори, стійки стабілізатора, напівісі, шруси та інші деталі приводу можуть також деформуватися і виходити з ладу

 

Вигідні пропозиції

Варіантів пошкоджень внаслідок проїзду по неякісній дорозі в сучасному автомобілі може бути безліч. Тому слід контролювати швидкість та вчасно міняти пошкоджені деталі, адже від цього напряму залежить довговічність та якість роботи транспортного засобу. Наш Інтернет-магазин Avto-plus пропонує підбір якісних запчастин для різноманітних марок автомобілів. Тут можна придбати:

     амортизатори;

     ресори;

     пневмоподушки;

     балки;

     пружини;

     ступниці;

     важелі.

Подбайте про своє авто вчасно, звернувшись до нас за необхідними покупками. Професійні консультанти зможуть допомогти корисними порадами. Ми забезпечуємо високу якість та своєчасне доставлення по всій Україні. Пишіть нам за посиланням і ми швидко підберемо потрібні запчастини або телефонуйте за номерами вказаними на сайті.

 

Viber - Натисніть щоб написати

 

Назад
Ми використовуємо cookies.