нові оригінальні запчастини Відтепер у нас можна придбати нові оригінальні запчастини детальніше
В зв'язку з пандемією COVID-19 і як наслідок, призупиненням роботи держприкордонслужби, термін доставки може змінюватись, приносимо наші вибачення за незручності.
Для швидшого оброблення Ваших запитів, пишіть на пошту.

Доставка та оплата

Доставка автозапчастин здійснюється тільки після повної або часткової оплати замовлення. При цьому покупець повинен заплатити не менше 30% - 50% від загальної вартості товарів, що купуються.

Як отримати замовлення жителям Львова

У нашій компанії передбачена адресна доставка автозапчастин (жителі Львова можуть зробити замовлення і отримати його за адресою, який вони вказали при оформленні заявки). Ще один варіант - забрати запчастини в офісі AVTO PLUS. Це можна зробити, як самостійно, так і через довірену особу.

Доставка автозапчастин в інші регіони України

Наш інтернет-магазин здійснює доставку своєї продукції в усі населені пункти країни, де працюють відділення Нової Пошти. Зверніть увагу! AVTO PLUS не співпрацює з іншими фірмами, тому перш ніж замовити запчастини, уточніть адресу найближчого відділення Нової Пошти, а також уважно вивчіть правила доставки вантажів даної компанії.

Важлива інформація для клієнтів нашої фірми:
 • Відправка замовлень через транспортну компанію здійснюється два рази на тиждень (середу та суботу).
 • Всі витрати, пов'язані з перевезенням товару, оплачує покупець.
 • Ви завжди можете простежити, де знаходиться ваш вантаж, за допомогою офіційного сайту Нової Пошти.
 • AUTO PLUS не несе відповідальність за збереження запчастин після передачі замовлення співробітнику Нової Пошти та оформлення відповідних документів.
 • Одержувач повинен перевірити отримані запчастини безпосередньо у відділенні транспортної компанії. Якщо будуть виявлені пошкодження, які виникли під час перевезення замовлення, тоді потрібно скласти акт прийому-передачі і оформити претензію (без цих документів не виплатять компенсацію за пошкоджений товар).
 • Зверніть увагу на той факт, що 100% передоплата, яку ви можете зробити, відправивши грошові кошти на наш рахунок в Приватбанку, набагато вигідніша, ніж розрахунок через транспортну компанію.
 • Запчастини, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, доставляють з Європи два рази на тиждень. Тобто, оновлення асортименту продукції відбувається досить часто, тому, якщо сьогодні у нас немає деталі, яка вас цікавить, зверніться до співробітника фірми через 2-3 дні.

Якщо у вас залишилися якісь сумніви/питання з приводу доставки автозапчастин, звертайтеся до представників нашої компанії, а інформацію, пов'язану з перевезенням товару, можна отримати, у співробітників Нової Пошти.

 

Якщо ви вибрали необхідні вам автозапчастини, але не знаєте, як оплатити замовлення, уважно вивчіть представлену інформацію.

Готівковий і безготівковий розрахунок для фізичних осіб

  • Клієнти можуть заплатити готівку в офісі фірми або кур'єру, який доставив замовлення.

ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ! Для того щоб довести серйозність ваших намірів, необхідно зробити передоплату 30% - 50% (в залежності від типу товару - уточняйте у менеджера), яка залишається у продавця, якщо покупець помилково або навмисно замовить «не той товар» та відмовиться платити його повну вартість.

 • Якщо замовник знаходиться в іншому регіоні України, він може придбати необхідні автозапчастини в нашому інтернет-магазині, заплативши аванс 30% - 50%, а решту суми - при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.
 • У покупців є можливість заплатити за придбану продукцію на наш банківський рахунок в Приватбанку (за допомогою банкомату, терміналу самообслуговування, СМС-банкінгу, Приват24 або в найближчому відділенні даної фінансово-кредитної установи).

Що повинен знати потенційний клієнт нашої фірми

Як і в будь-який інший компанії, у нас є певні правила, дотримання яких допоможе покупцям заощадити гроші на кожній покупці та уникнути неприємних ситуацій.

 1. Передоплата 100% автоматично знижує вартість замовлення на 5%.
 2. Завжди уважно перевіряйте реквізити платежу, суму, комісію, яку беруть посередники за перерахування грошових коштів, а також запитуйте у них, коли відправлені гроші надійдуть на наш рахунок.
 3. Практично вся продукція нашої фірми «прив'язана» до долара США, тому, в період різких змін вартості національної валюти, ціна автозапчастин буде нестабільною.
 4. Для постійних клієнтів у нас передбачені індивідуальні знижки і додаткові заохочення.
 5. Наша фірма не несе відповідальність за зміни вартості послуг фінансово-кредитних установ, які здійснюють переказ грошових коштів покупця на наш банківський рахунок.

Якщо після вивчення вищевказаної інформації, у вас залишаться питання стосовно послуг фірми або її продукції, звертайтеся до фахівців нашої компанії, які відмінно розбираються не тільки в будові автомобіля, але і добре знають, як розрахуватися за придбану продукцію з мінімальними фінансовими втратами, враховуючи індивідуальні особливості кожного замовлення клієнта.