Доставка та оплата

Доставка автозапчастин здійснюється тільки після повної або часткової оплати замовлення. При цьому покупець повинен заплатити не менше 30% - 50% від загальної вартості товарів, що купуються.

Як отримати замовлення жителям Львова

У нашій компанії передбачена адресна доставка автозапчастин (жителі Львова можуть зробити замовлення і отримати його за адресою, який вони вказали при оформленні заявки). Ще один варіант - забрати запчастини в офісі AVTO PLUS. Це можна зробити, як самостійно, так і через довірену особу.

Доставка автозапчастин в інші регіони України

Наш інтернет-магазин здійснює доставку своєї продукції в усі населені пункти країни, де працюють відділення Нової Пошти. Зверніть увагу! AVTO PLUS не співпрацює з іншими фірмами, тому перш ніж замовити запчастини, уточніть адресу найближчого відділення Нової Пошти, а також уважно вивчіть правила доставки вантажів даної компанії.

Важлива інформація для клієнтів нашої фірми:
 • Відправка замовлень через транспортну компанію здійснюється два рази на тиждень (середу та суботу).
 • Всі витрати, пов'язані з перевезенням товару, оплачує покупець.
 • Ви завжди можете простежити, де знаходиться ваш вантаж, за допомогою офіційного сайту Нової Пошти.
 • AUTO PLUS не несе відповідальність за збереження запчастин після передачі замовлення співробітнику Нової Пошти та оформлення відповідних документів.
 • Одержувач повинен перевірити отримані запчастини безпосередньо у відділенні транспортної компанії. Якщо будуть виявлені пошкодження, які виникли під час перевезення замовлення, тоді потрібно скласти акт прийому-передачі і оформити претензію (без цих документів не виплатять компенсацію за пошкоджений товар).
 • Зверніть увагу на той факт, що 100% передоплата, яку ви можете зробити, відправивши грошові кошти на наш рахунок в Приватбанку, набагато вигідніша, ніж розрахунок через транспортну компанію.
 • Запчастини, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, доставляють з Європи два рази на тиждень. Тобто, оновлення асортименту продукції відбувається досить часто, тому, якщо сьогодні у нас немає деталі, яка вас цікавить, зверніться до співробітника фірми через 2-3 дні.

Якщо у вас залишилися якісь сумніви/питання з приводу доставки автозапчастин, звертайтеся до представників нашої компанії, а інформацію, пов'язану з перевезенням товару, можна отримати, у співробітників Нової Пошти.

 

Якщо ви вибрали необхідні вам автозапчастини, але не знаєте, як оплатити замовлення, уважно вивчіть представлену інформацію.

Готівковий і безготівковий розрахунок для фізичних осіб

  • Клієнти можуть заплатити готівку в офісі фірми або кур'єру, який доставив замовлення.

ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ! Для того щоб довести серйозність ваших намірів, необхідно зробити передоплату 30% - 50% (в залежності від типу товару - уточняйте у менеджера), яка залишається у продавця, якщо покупець помилково або навмисно замовить «не той товар» та відмовиться платити його повну вартість.

 • Якщо замовник знаходиться в іншому регіоні України, він може придбати необхідні автозапчастини в нашому інтернет-магазині, заплативши аванс 30% - 50%, а решту суми - при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.
 • У покупців є можливість заплатити за придбану продукцію на наш банківський рахунок в Приватбанку (за допомогою банкомату, терміналу самообслуговування, СМС-банкінгу, Приват24 або в найближчому відділенні даної фінансово-кредитної установи).

Що повинен знати потенційний клієнт нашої фірми

Як і в будь-який інший компанії, у нас є певні правила, дотримання яких допоможе покупцям заощадити гроші на кожній покупці та уникнути неприємних ситуацій.

 1. Передоплата 100% 
 2. Завжди уважно перевіряйте реквізити платежу, суму, комісію, яку беруть посередники за перерахування грошових коштів, а також запитуйте у них, коли відправлені гроші надійдуть на наш рахунок.
 3. Практично вся продукція нашої фірми «прив'язана» до долара США, тому, в період різких змін вартості національної валюти, ціна автозапчастин буде нестабільною.
 4. Для постійних клієнтів у нас передбачені індивідуальні знижки і додаткові заохочення.
 5. Наша фірма не несе відповідальність за зміни вартості послуг фінансово-кредитних установ, які здійснюють переказ грошових коштів покупця на наш банківський рахунок.

Якщо після вивчення вищевказаної інформації, у вас залишаться питання стосовно послуг фірми або її продукції, звертайтеся до фахівців нашої компанії, які відмінно розбираються не тільки в будові автомобіля, але і добре знають, як розрахуватися за придбану продукцію з мінімальними фінансовими втратами, враховуючи індивідуальні особливості кожного замовлення клієнта.

Ми використовуємо cookies.